Маленьких переселенців розважають волонтери з Рівного

Для дітей із Донеччини, які втратили свої домівки, рівненські волонтери організували розваги. Були і майстер-клас із виготовлення слайму, аквагрим, солодкий стіл, піца та паперове шоу.

Відвідав свято начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль разом із дружиною Ксенією та донечками. Доньки Богдана та Злата одразу знайшли спільну мову із дітками-переселенцями. Разом ліпили слайми та щиро сміялися.

«Хочу засвідчити свою повагу команді волонтерів, що дбають про дітей, яким Рівненщина стала другим домом. Чужих дітей не буває і наш обов’язок – підтримати українців, які через війну опинилися за сотні кілометрів від рідного дому. Разом переживемо все», – зазначив Віталій Коваль.

Сьогодні важливо допомагати дітям із постраждалих територій адаптуватися на новому місці і якнайшвидше забути про страхи війни. Цим і займаються волонтери Наталія Бакульська, Катерина Бондар, Ірина Ковальчук, Роман Панахида, Микола Поленчук та вся їхня команда.

«Ми вже багато років волонтеримо. Від початку війни – активніше. Зосередилися на допомозі дітям та військовим. Кожен з нас є реалізований в житті. У кожного різна професія. Але у вільний від роботи час знаходимо можливість та бажання приділяти увагу і робити добро іншим», – прокоментувала волонтер Наталія Бакульська.

Rivne24