Одеській митниці призначили нового тимчасового очільника

Виконуючим обов’язки керівника Одеської митниці призначили Михайла Мірошніченка, який до цього працював начальником Управління внутрішнього аудиту Державної митної служби України.

Про це повідомили в пресслужбі митниці. 

Виконувати обов’язки новий керівник почав з 1 серпня 2022 року.

Зі ЗМІ про Михайла Мірошниченко відомо, що він посів третє місце в конкурсі на посаду заступника голови Державної митної служби у 2021 році.

У листопаді 2020 року Державне бюро розслідувань провело обшуки у Мірошниченка як у тодішнього начальника внутрішньої безпеки Митної служби, а також обшуки відбулись у директора Департаменту по боротьбі з контрабандою Ігоря Резніка та ексрадника голови Державної фіскальної служби Геннадія Романенка. Їх підозрювали у зв’язках з контрабандистами.

У 2020 році Керівництво державної митної служби України призначило тимчасово виконуючого обов’язки очільника Одеської митниці – Андрія Танцерова

Колишнього виконуючого обов’язки начальника Одеської митниці Дениса Пудрика звільнили 21 жовтня 2020 року з цієї посади через незадовільну роботу підрозділу.

15 травня того ж року на засіданні колегії Державної митної служби за участі міністра фінансів Сергія Марченка та виконуючого обов’язки голови Держмитслужби Ігоря Муратова було прийнято рішення про припинення виконання обов’язків керівників восьми митниць, а керівникові Одеської митниці вручили попередження про наступне звільнення.

Трохи раніше ДБР заявили, що в Одеській митниці викрили на хабарі начальника одного з митних постів. Згодом у СБУ розповіли про корупційні схеми, у яких, за даними Спецслужби, були задіяні одеські митники.

Після цих заяв керівник Одеської митниці дав пресконференцію, на якій розповів, що особисто його ніхто не затримував, і ніяких підозр керівництво Одеської митниці не отримувало.

Одеса24