Переселенці в Одеській області отримали з гуманітарного рахунку допомогу на понад мільйон

Міністерка соціальної політики Марина Лазебна повідомила про створення та надання доступу громадськості до інтерактивної мапи використання коштів з гуманітарного рахунку, який було відкрито Мінсоцполітики в Національному банку України.

Про це повідомили у пресслужбі міністерства.

Зокрема щодо Одеської області де зареєстровано 23 тисячі 163 переселенці, з рахунку міністерства витрачені 1 мільйон 136,5 тисяч гривень, з яких 340 тисяч витрачені на забезпечення медичними засобами, 260 тисяч на облаштування місць розміщення громадян, 190,7 тисяч на задоволення продовольчих потреб та 170 тисяч на забезпечення одягом та взуттям, а також товарами першої необхідності і гігієнічними засобами.  

“Мінсоцполітики завжди керується принципами прозорості та доброчесності. Відтепер у відкритому доступі на сайті Міністерства розміщена інформація про використання грошей з гуманітарного рахунку, який було відкрито в Національному банку України в перші дні повномасштабної війни. Інформація доступна для кожного та відображає скільки грошей було отримано на гуманітарний рахунок, скільки витрачено та залишок. Окрему увагу приділили відображенню звітності використання грошей по регіонах”, – повідомила Марина Лазебна.

Інтерактивна мапа доступна за посиланням

Зазначимо, що 18 липня Верховна Рада України задовольнила прохання міністерки про відставку.

Новини Одеси