Ранкове тренування: 10 хвилин для гарної фігури

Саме з ранку в організмі низькі запаси енергії, тому тіло буде змушене спалювати жир під час тренування. Крім цього, ранкові заняття запускають прискорення обміну речовин і схуднення відбуватиметься протягом усього дня. Таким чином, ранкове жироспалення за допомогою спорту прискорить ваше схуднення приблизно на 30%, що, погодьтеся, досить непогано. Таке тренування набагато швидше призведе до ідеальної фігури.

Про це передає KURAZH з посиланням на prostoway.

Біг – це одне з найдоступніших видів тренувань. Але це лише на перший погляд. Безліч людей, навіть тих, хто займається фітнесом роками, бігати не люблять. І цілком заслужено – під час бігу йде величезне навантаження на суглоби.

Для бігу обов’язково потрібні гарні та якісні кросівки. Неправильний вибір і ви ризикуєте принести собі чималий дискомфорт.

Додамо цьому просту неможливість багатьох приділяти пробіжці час вранці. Адже більшість працює, збирає дітей до школи чи садка.

Саме тому все більше людей шукають варіанти занять не виходячи з дому. Про одне з таких тренувань ми розповімо у сьогоднішній статті.

Тренування слід починати з обов’язкової розминки суглобів: розімніть шию поворотами та круговими рухами, згинайте руки в ліктях та ноги в колінах. Розімніть плечі. Це потрібно для того, щоб під час занять не трапилося різноманітних неприємностей.

Приступимо до тренування.

Перша вправа – біг на місці.

Виконувати необхідно протягом 1 хвилини без зупинок.

Ця вправа прискорить серцевий ритм, у процесі подальшого тренування ритм повинен залишатися приблизно на тому ж рівні, за винятком останньої вправи.

Друга вправа – присідання зі стрибком. 2 підходи по 20 повторень (перерва між підходами 15 с).

Третя вправа – найпопулярніша вправа “Бьорпі”. На цьому тренуванні підійде його полегшена версія, яка показана нижче.

Його необхідно виконати 10 разів, після чого відразу приступити до четвертої вправи.

Тепер протягом 1 хвилини виконуються бокові скручування:

І знову 10 повторень напівбьорпі.

Завершує тренування планка максимально можливий час.

Спробуйте цей комплекс – він ідеально підходить для занять вдома, не забирає багато часу та чудово активує жироспалювання в ранковий час!

Джерело